Bekaret testi nasıl yapılır? Evde kızlık zarı muayenesi yapmak!

Bekaret testi nasıl yapılır? Evde kızlık zarı muayenesi yapmak!

Hymen zarı nasıl kontrol edilir? Bekaret testi!

Bekaret testi toplumda kızlık zarı muayenesi olarak bilinir. Söylemek gerek ki bekaret testi aslında adı gibi bir test şekli değil bir muayene şeklidir. Bekaret testinde en doğru sonucu verecek kontrol şekli Hymen muayenesidir. Bekaret testini sizlere madde madde anlatalım.

Öncelikle bekaret testini bir kişi gerçekleştiremez. En az iki kişi olunmalıdır.

Düz bir zemin üzerinde klitorisin ve vajina deliğinin etrafındaki dudaklar açılır. Bu dudaklara iç dudaklar ismi verilmektedir. Az önce sözünü ettiğimiz dudaklar dış dudaklar olarak nitelendirilmiştir.

Labium minus denilen dudaklar aralandıktan sonra vajina deliği hassas bir şekilde üst taraftan tutarak yukarı doğru kaldırılır.

Bu süreç tamamlandıktan sonra (kızlık zarı muayenesi) bekaret testi yapılan kişiden ıkınması istenir. Ikınmasının nedeni tamamen doğaldır. Çünkü kızlık zarı bazı kadınlarda daha geri de olabilir. Ikınma esnasında kızlık zarı vajina deliğine doğru esner. Böylece daha net sonuçlar ortaya konulmaktadır.

Belirginleşen kızlık zarı hiçbir şekilde dokunulmadan ya da müdahale edilmeden kontrol edilir. Gözünüz eğer sümüklü bir yapıyı seçebiliyorsa kişinin bekareti bozulmamış kızlık zarı delinmemiş demektir.

Bekaret testinde kızlık zarı dışarıdan görülebilir. Ancak bunu tek kişi yapamaz. Yapmaya kalksa bile aldığı sonuçlar kesin ve net olmaz. Bu nedenle kızlık zarı muayenesi yalnızca alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Bekaret testinde acı veya ağrı duyulmaz. Tabi söylemekte fayda var ki evde bekaret testi yapmak sağlıklı bir işlem değildir. Bu işlemi doktorda yaptırmak çok daha sağlıklıdır. Bunun yanı sıra eğer resmi bir belge gerekliyse bunu sadece kadın doğum uzmanı, adli tıp uzmanı ve jinekologlar gerçekleştirebilir.

Bekaret testinde verilen belge sadece verildiği an için geçerlidir. Bir dakika sonrasında bile bir geçerliliği yoktur.

Kızlık zarı doğuştan gelen ve vajinada bulunan bir perde olarak adlandırılmaktadır. Latince ismi “Hymen” olan kızlık zarı geçmişten bugüne kadar bir çok araştırmaya konu olmuştur. Kızlık zarı hakkında yapılan araştırmalar genellikle ‘’kızlık zarı ne işe yarar?’’ , ‘’ kızlık zarı nedir?’’ gibi konular ile ön plana çıkmaktadır.

Yapılan araştırmalar kızlık zarının kesin nedenini ortaya koyamasa da birçok araştırmacıyı vajina ve yumurtalıkları mikroplardan ve dışarıdan gelebilecek enfeksiyon türlerinden koruduğuna inandırmıştır. Kızlık zarı veya bekaret duvarı her kızda farklı büyüklükte farklı genişlikte ve farklı şekilde olabilir.

bekaret testi nasıl yapılır

Kızlık zarı nedir? Bekaret muayenesi ve kızlık zarı dikimi

Yırtılan kızlık zarı bilindiği gibi kızlık zarı dikimi operasyonları ile eski işlevine geri döndürülebiliyor. Geçmişte kızlık halkası, bekaret ve kızlık perdesi olarak da adlandırılan kızlık zarı Vajina ( Döl yolu ) girişinde bulunan ve Vajina dudaklarının 1-2 cm ilerisinde olduğu bilinen mukoza kıvamında, genellikle 1-2 mm kalınlığı olan dokumsu bir yapıdır.

Kızlık zarı bazı kadınlarda 2-3 cm geride olabilir. Bu doktorlar tarafından normal olarak karşılanmıştır. Her ne kadar isminde zar denildiğinden dolayı bir zar gibi düşünülse de aslında kızlık zarı, Hymen zarımsı bir yapıda değil kişiye göre farklılık gösteren bir esneme payına sahip dokunsu bir yapıdır.

Kızlık zarını altı kesilmiş bir şişeye geçirilen balon olarak düşünebiliriz. Gergin ve esnek olan kızlık zarının yapısını ince bir kağıt gibi hayal etmeniz konuyu kavramanıza yardımcı olacaktır. Ancak insanların evrim süresince neden böyle bir zar mevcut, cevabı hala muammadır.

Anne karnında rahim içi embriyo dönemindeki kız çocuklarında, 7-12. Hafta arasında oluştuğu bilinen kızlık zarı, milyonda bir ihtimal dahi olsa kızlık zarı oluşmama durumları da mevcuttur.

Yapay kızlık zarı hakkında bilgi almak için ilgili makalemize tıklayarak gidebilirsiniz.

Kızlık zarının yapısı nasıldır?

Her ne kadar adından dolayı zar gibi bir yapı sanılsa da aslında kızlık zarı ağız içerisinde mukoza yapısına benzer bir dokudadır. Mukoza yapısı nedir? Diye düşünebilirsiniz.

Mukoza yapısı sümüksü bir yapıdır. Yoğun sümüklü yapısını bir salyangoza benzetebilirsiniz. Genellikle küçük deliklere sahip olan kızlık zarı dokusu içerdiği ince kılcal damarlar nedeni ile ilk ilişki sırasında hafif bir kanamaya sebep olmaktadır. Bu kanama bir kaç damla kırmızı renkte olabilir.

Birçok erkek ve kadın birey kızlık zarının vajinanın tam içerisinde olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden tam bir ilişki olmadan kızlık zarının yırtılmayacağını düşünmektedirler fakat bu bilinenin aksine yanlış bir bilgidir.

Kızlık zarı araştırmalar sonucu elde edilen verilere göre hassas bir yapıdadır ve sürtünme yolu gibi çeşitli eylemlerle işlevini kaybedip yırtılabilir.

Kızlık zarı tamamen vajinayı kapatmamaktadır. Tamamen kapalı olan kızlık zarlarına profesyonel doktor eşliğinde cerrahi uygulamalar yapılmaktadır. Bunun sebebi adet kanamasında akıntının dışarı akmasını sağlayacak delikler burada hayati bir öneme sahiptir.

Kızlık zarının birçok çeşidi ve tipi bulunmaktadır. Kızlık zarı tamiri, kızlık zarı diktirme gibi tıbbi müdahaleler  ise günümüzde basit ve kısa süre içerisinde çözümlenebilmektedir.

kızlık zarı muayenesi bekaret testi nasıl yapılır evde

Kızlık zarının görevi nedir?

Bilindiği kadarıyla kızlık zarının herhangi bir görevi yoktur fakat birçok araştırmacı kızlık zarının vajinayı (döl yolunu) bakteri ve benzeri virüslerden korumak amacıyla bulunduğunu düşünmektedir. Adli tıpta ise birçok vakayı ortaya çıkarmakta kızlık zarından faydalanıldığı bilinmektedir.

Bekaret testi nasıl yapılır?

Bekaret testi bilindiği kadarı ile iki farklı şekilde yapmaktadır. Bunlardan ilki kadın doğum uzmanı bir doktordan randevu alınarak muayene olunur. Muayene sonucu vajina girişinde kızlık zarı oluşumu mevcutsa yada tahrip olup zedelenmişse bu muayene sonucu belli olmaktadır.

Kızlık zarının bir çok çeşidi ve tipi olduğu için evde muayene gibi konular genellikle sağlıklı bulunmamaktadır. Bilindiği gibi kızlık zarı hassas olacağı gibi düşük ihtimaller gereği tamamen esnek bir yapıda olabilir. Bilindiği üzere esnek kızlık zarı ilişki sırasında genellikle yırtılmamaktadır ve hamileliği bile önlemektedir.

Evde kızlık zarı testi nasıl yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere evde kızlık zarı testi, evde bekaret testi yapmak sağlıklı bir konu değildir. Yani yapılabilir ancak sağlıklı olmayacaktır. Uygun doktordan randevu alınarak çok basit bir şekilde kızlık zarı testi çok kısa süre içerisinde yapılabilir.

Küçük bir maşa ve steril bir ortamda gerçekleşen test can yakmamakta ve zarar vermemektedir.

Sorularınızı yorum olarak iletebilirsiniz.

Bekaret testi nasıl yapılır? Evde kızlık zarı muayenesi yapmak!” üzerine 113 yorum

  • Bekaret testi için Kadın Doğum Uzmanlarından bilgi alabilirsiniz. Kızlık zarı denilen yapıyı yukarıda olabildiğince anlatmaya çalıştık isterseniz bu bilgileri de kullanabilirsiniz. Kimi kadınlar evde bu kontrolü yapabiliyor.

 1. Bekaret testinin nasıl yapıldığı ile ilgili güzel ve açıklamalı bilgiler vermişsiniz, teşekkrler.

  • yorumunuz için teşekkrler. Şimdi şöyle bir durum var. kızlık zarı oldukça esnek bir zardır. parmağın içeriye 6-8 cm falan girmesi kızlığı bozar. Ancak yine tam emin olamayız. Çünkü kızlık zarının yapısına göre de bu durum farklılık gösterebilir.

   http://www.agrisinaiyigelen.com/kizlik-zari-bozulmadan-hamile-kalma-ihtimali/ Bu yazının size yardımcı olacağğını düşünüyorum. Kızlık zarı yapınızı öğrenin ve bekaret testinizi ona göre yapın. Kesin sonuç için doktora gözukmenızı tavsiye ediyorum.

  • Kızlık zarı genişliği kişiye göre değişmektedir. 3 ila 4 cm aralarında olabilmektedir. Bakire kızlarda bu genişlik 2 cm kadardır. Dıştan bakıldığında zar görülür ancak yatış pozisyonu doğru olması gerekir.

  • Kızlık zarı bozulduysa vajina dudakları zamanla ayrılmaya başlr ve vajina kasları gevşer. Cinsel ilişkinin tekrarı ile vajina girişi genişler. Cinsel ilşki yaşamamış birinde bu gevşeme olmaz.

 2. e posta ile veya başka bir yoldan fotoğraf yollasam daha önce ilişki yaşayıp yaşamadığını anlarmisiniz hocam detaylı olarak bir kaç fotoğrafla

 3. Salam. Kizlik zarinin parmakla yada herhangi başka bir şeyle bozulmasi bilinermi? Doktorlar ayird ede biliyorlarmidir?

  • Selam ayşe,

   Yorumun için teşekkürler. Parmakla veya başka bir nesneyle kızlık zarı bozulabilir ve bu bozulmayı doktorlar dahil hiç kimse ayırt edemez. Ya da kimse bu kızlık zarı şununla bozulmuş diyemez. Erkek cinsel organı arkasında sperm izi bıraktığı için yalnızca bu bilinebilir.

 4. 7 yil once iliskiye girilmis olsada kizlik zarinin yapisi? Zarin bozulup bozulmadigi anlasilabilir mi? Kac defa iliskiye girildigi falan anlasilir mi?

  • Üzerinden kaç yıl geçerse geçsin kızlık zarının bozulduğu anlaşılır. Çünkü kızlık zarı bozulduktan sonra kendisini onaran bir yapı değildir. Kaç defa ilişkiye girdiğinizi tabi ki kimse anlayamaz. Yalnızca işinin ehli birisi tahmin edebilir.

   Başka sorunuz varsa hemen cevaplıyım .

 5. Bir kızın bozuk olmadığını nasıl anlayabilirim kız arkadaşımın şeyi dar ama iç dudağı hafif dışarda

  • Selam Berk, yorum için teşekkürler.

   Klitoris çoğu kadında dışarıda olabilir. Ayrıca iç dudakta yine aynı şekilde dışarıya doğru olabilir. Bu kızlık zarı ile alakalı değildir. Bir kadının bozuk olup olmadığını anlamanın tek yolu şudur. Sırt üstü düz bir zemine yatırılıp bel hafif yukarı doğru kaldırılır, ardından vajina dudakları iki yana iyice ayrılır ve klitoris hafif yukarı doğru çekilir. Bu esnada kızlık zarı kendini gösterecektir. Vajina girişi oldukça kapalı gözükeceği için zaten direk anlarsın. Anlaşılabilir bir durum yani.

   • Atakan bey anlamiyorum size lütfen bana yardimci olun lüften kızlığimin bozuk olmasindan korkuyorum ben küçükken hayal mayel hatirliyorumda mastürbasyon yaparken vajinama hiç parmak falan sokmadigim halde sadece vajinami parmagimla surttum ama kiloduma bakinca nokta nokta pembesi kan geldi anlam veremedim sizce kizligim mi bozuk lutfen yardimi olun

    • Atakan bey dediğiniz testti yaptim ilk başta ikinmadan once bisey yoktu ikindikca beyazimsi doku bu kiz oldugumumu gosterir yardimci olun lutfen

  • Kısmi olarak tabi ki anlayabilirsiniz. Ancak net sonuç uzman kontrolü sonrasında mümkündür. Bir uzmana gitmenizi tavsiye edebilirim.

 6. Merhaba erkek arkadasim cok tahrik olunca zar esner diye once vajinami sulandirip parmak soktu sonra da penisinin birazini soktu. Bu sekilde ne kadar girmesi lazim bozulmasi icin? Bir de penisini sokarken bi sure sonra “acildi iyice genisledi” dedi bu ne demek? Tekrar daralir di mi?

  • Sevgili okurum,

   Şimdi Haydar Dümen gibi cevap vermek istemiyorum ama silikon gibi bir şey mi? bu geri şeklini alsın. Böyle beklemek boşa beklemek demektir. İlk seferlerde son halini bir nebze alır ancak tekrarlanması halinde aldığı hal artmış olacak, bilgine 🙂

 7. Yanlış yere yazmışım tekrardan yazıyorum sevgilimle sürtünme yolu ile birlikte oluyorduk fakat birden acı hissettim ve dik geldiğini anladım direk kalktım iç çamaşırımı giydim kan çıkmıştı çok da değildi az da değildi. İçime girmedi direk kalktım fakat kan beni korkuttu

 8. Atakan bey tesekkur ederim cevabiniz icin. Soyle demek istedim,tahrik olup zevk suyu gelince esniyor ya kizlik zari, sonra normal haline geliyor diye biliyorum. Iste boyle zari esnetip tamamen bozmadan soksa sevgilim ne kadar girebilir mesela yarisi girse bi sorun olmadan sevisebilir miyiz?

  • Duygucum, sorunun saçmalığı bir yana, yaşamak istediğin zevkleri yaşamak istiyorsan yaşa gitsin. Bu paradoksu da düşün dur şimdi. Kızlık zarını patlatmadan sevişebilir miyiz ne demek? Umarım ciddi değilsindir.

 9. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik bana patlak olmadığını söyledi sonra soktum ama dibine kadar değil kan gelmedi doktora götürdüm kızlık zarı esnek sadece doğumda patlar dedi ama hiç inandırıcı gelmiyor bilmiyorum böyle bir durum varmı

  • Selamlar, Böyle durumlar olabilir. Kişiden kişiye değişebilir. Ancak bi kaç doktora daha götürürseniz içiniz rahat olur en azından.

 10. @Nas ben de kizim erkek arkadasim patlatmadan sokuyor mesela basini ve bir cm fazlasini falan gibi. Oyle olunca zaten zar bozulmuyor ama zorlayip yirtilmamasi icin iyice sulu ve yumusak olmasi lazim. Benim bazen sokarken canim aciyor zari zorluyoruz gibi hissediyorum o zaman kendimle oynayip gevsemeye islanmaya calisiyorum sonra rahatca giriyor esneyerek. Zaten dibine kadar yerlestirmemissin kiz mi patlak mi diye doktora goturmene gerek yoktu bence. Kokune kadar soktuktan sonra kan gelmeseydi bi ihtimal bozuk olabilirdi 🙂

 11. Çok küçükken 7 8 yaşındayken oyun oynarken birden kız arkadaşımla soyunduk ve afacandım bi kaç değdi hoşuma gitti sonra hızlı hızlı git gel yaptım sürterek içine girmedi eminim zaten o yaşta penisim bile kuş parmağımdan küçüktü kızdan kan geldi ama 1 2 damladan daha az ama içine girsem acırdı sadece iğne batar gibi sızlama olmuş çok korktuk şuan nişanlı ve çok korkuyor

 12. Merhaba. Ben küçükken kızlık zarı nedir bilmeden parmağını sokmuştum neredeyse tamamı da olabilir. Ne kan gelmişti ne de acı hissetmiştim kızlık zarımzarıma bir şey olmuş mudur?

 13. Daha önce hiç ilişkiye girmedim erkek arkadaşım cinsel organını sürterek dokunuyordu içime girmedi herhangi bir acı hissetmedim kanda olmadı ama ben bi anlık merak edip parmağımı soktuğumda herhangi bir şekilde zarın olmadığını hissediyorum acaba hala kız mıyım

  • Berfincim, Bunu senin anlaman mümkün değil. Zaten sümüksü bir yapı ve vücut sıcaklığınla aynı seviye de, yani hissetmen kolay değil hatta baya bir zor. Hissediyorum diyenlere de aldanma onlar vajina girişinin darlığını zar sanıyorlar.

 14. Genelde bunu hangi belgeden dolayı muayene ediyorlar bilginiz var mı savcılık onayı falan diye bişeyler duydum ve hiç bir yer bekaret muayenesini belge olmadan yapmıyormuş?

 15. men erkek arkadasimla sadece opusduk oda salvarin ustunden toxundu sonra benden cehrayi nese geldi bu kizliq perdesinin pozulmasi demekdimi?

 16. Berfin kendine oyle parmak sokma kizsan zarar verebilirsin.Zarini hissetmek icin soyle yapabilirsin. Once kendini tahrik et sulansin yumusasin iyice.Sirtustu uzan bacaklarini dizlerden kirarak ac.Bir elinle vajinanin dudaklarini actir diger elinin yuzuk parmagiyla klitorisine dokun.Temasi kesmeden dudaklarin arasindan yavasca asagi kaydir parmagini. Biraz asagi inince bir iki mm iceri dogru girmis gibi hissedeceksin oraya parmaginla cok hafif bir sekilde daireler cizmeye basla. Bu sekilde girisi biraz gevsettikten sonra dairesel hareketleri bozmadan bu sefer iceri dogru da hareket ettir. Ama cok dikkat et birden sokarsan kadin olursun. Boyle gevsete gevsete yavasca sokarken bir an parmaginin ucu bir dokuya dokunacak.O kizlik zarin iste. Cevresini yavasca oksamaya devam ederekzarar vermeden kesfedebilirsn. Ama cok devam etmeni tavsiye etmem cunku iyice zevke gelirsen zevk suyun akarsa orasi cok kayganlasiyor. Ayrica bosalacak gibi olunca parmagini dibine kadar sokasin gelebilir durduk yere kizligin bozulur. Nerden biliyorum sevgilimi boyle tahrik ettikten sonra bana kizligini bozdurdu 🙂 sevgiline azicik da olsa sokturma sakin sonra dayanamayip patlattiriyosunuz :)))

 17. Mrb bn bir sene önce masturbasyon yaparken fazla bastırdım sonra peçeteyle silerken pembe bir sıvı geldi kiloterıs e zarar verdiğimi düşünmüştüm çünkü içerisine bişey sokmadım aynada kendim bakıyorum ama delıgın altında pembe bir et parçası var hiç yuvarlağa benzetemiyorum üst kısımdan yarım ay gibi alt kısmındada et gibi bişey var ama üst kısımdaki oval kısmın iki ucundada yırtık gibi bişey var yani hepsi tam birleşmiyor o yüzden anlayamıyorum sizce bozulmusmudur kızlıgım yardımcı olun lütfen

  • Selam Ayşe,

   Kızlık zarı her kadında yuvarlak biçimde değildir. Bazen çok delikli, bazen yarım ay şeklinde, bazen de yarık halde bulunabilir. Farklı farklı 7-8 kızlık zarı çeşidi var zaten. Her kadında farklı şekilde bulunur. Mastürbasyon yaparken daha dikkatli olmanı öneririm.

   Kızlık zarı kanaması genelde 3-4 damla şeklinde kıpkırmızı bir kanama halinde gerçekleşir. Yani demek istediğim kan yoğun olur. Ancak vajina girşinin zorlanması halinde veya tahriş edilmesiyle alınan hasar artar ve bu da kanama oranını arttırır.

   Kızlık zarının bozulduğunu düşünmüyorum.

   Herhangi bir sorunuz için bizimle facebook üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 18. Merhaba ben masturbasyon yaparken parmagımı soktum acı hissetmedim kan da gelmedi hiç. Tarif edilen sekilde kızlık zarıma bakmaya çalıştım fakat ayırt edemedim dediğiniz yapıyı. Kızlık zarı. Bozulmuş mudur. Yani bozulmasını bizim hissetmemiş olmamız olabilir mi

  • Kızlık zarı hissedilmesi zor bir dokudur. Vücut sıcaklığıyla aynı sıcaklıktadır ve sümüksü bir yapıdadır. Aynı zamanda esnektir.

   Yani hissetmemiş olabilirsiniz.

 19. Merhaba, bakire birinin sarhoşken içine girildiğinde o acıyı hissetmeme hiçbirşey hatırlamama imkanı varmıdır?

  • Selam Aleyna,

   Şimdi sadece tahminen konuşuyorum. Kafası güzel birinin hatırlamama ve acıyı hissetmeme olasılığı var. Ancak bu soruya ben cevap vermeyeyim de yaşayan eden diğer okurlarımız cevap versin.

   Çünkü bu durumu yaşamadan bilemeyiz.

 20. Merhaba ben kızlık zarımı kendim incelemeye çalıştım aynadan görüntüsü vajina deliği tam yuvarlak değil böyle ayrılmış et parçaları var ikininca icinde et parçası görünüyor fakat ben daha önce ilişkiye girmedim ya da bi nesne sokmadim yapısını öğreneyim derken bozulmuş şekline benzettim yardımcı olur musunuz

 21. Merhaba bacak esnetme haraketi yaparken kız arkadaşım alttan tekme attı bacaklarım ayrık olduğu için tam oraya denk getirdigini hissettim regl olduğum için kanama oldumu bilmiyorum herhangi bir acı yok ama zarar görme bozulma ihtimalimi varmıdır?

  • Selam Rümeysa,

   Bacaklarını esnetirken bile bozulma ihtimali var. Örneğin bale yapan çoğu kadın bacak açma kapama egzersizleri sürecinde bu sorunu yaşıyor. Sınırları zorlamakla alakalı bir şey bu. Şimdi arkadaşının tekmesiyle bozulmamıştır, ancak daha sonra -özellikle dansçıysan- egzersizler sırasında bozulabilir.
   Dediğim gibi sınırlar.

 22. Vajinama parmağımı soktugum zaman giriyor ve bakireyim hiç ilişkiye girmedim sokunca acı yada kanama falan da olmad i bu neden olabilir birde ıkınınca sanki o delikten bir et parçası çıkıyor adetim de 2 hafta gecikti doktora göründüm kan testi ve ultrasonla baktı ama bişey demedi

 23. Merhaba sevgilim hafif ucunu soktu ama yarım saat sonra kanamam oldu ama hiç içeri girmedi kızlik zarı bozulmuş mudur? Adet dönemindedim

 24. Merhaba benim de bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim bende sevgilimle birşeyler yaşadım çok zorladı ben içime girmemesi için kendimi olabildiğince sıktım bi zaman sonra kilodum da kahverengi lekeler ve hafif renkte açık pembe lekeler vardı ama soktu mu sokmadı tam emin de olamıyorum bozulup bozulmadığımı merak ediyorum

 25. Merhaba benim kızlık zarım geçen sene bozuldu kalıcı olarak bikaç sene içinde diktirebilir miyim

 26. Hocam Merhabalar Bir Gece Birde hem ardındaki gün sabah mastürbasyon yaptım çok az bi ağrıma oldu ben dikkate almadım sonra duş alırken hem ağrı ve acıma hem de şişlik vardı o vajinanın giriş bölümünde ve kenarlarında,kanama olmadı zaten bişey de sokmadım ama şüphelendim bozulmuşmudur nedeni nedir Hocam Teşekkür Ederim

  • Sert bir cisim surterek ya da yastik, koltuk kenari gibi bir seye surtunerek masturbasyon yapiyorsaniz o yuzden vajinanin dudaklari ve klitoris tahris olmus olabilir. Ayni zamanda masturbasyonun uzun surmesi veya yeterince islanmamis olmanizdan kaynakli tahris de olabilir. Masturbasyona baslamadan once kendinizi tahrik etmenizi ve vajinanin sulanmasini tavsiye ederim ayrica bu sekilde daha hizli bosalarak sureyi de kisaltmis olursunuz. Eger sulanma problemi varsa bebek yagi gibi seylerle kayganlik saglayabilirsiniz. Ayrica surtunerek degil parmaklarinizla klitorisi hafifce oksayarak tatmin olmanizi oneririm. Parmaklarinizi iceri sokmadiginiz surece bu sekilde kizlik zariniz bozulmaz. Kendinizi bosalmak icin ne kadar guclu bir uyariya maruz birakirsaniz vucut ona alisir ve kizliginiz bozulduktan sonra icinize penis alarak bosalmaniz o kadar zor olur. Kendinizi iyice tahrik edip klitorise cok yumusak dokunuslarla bosalmaya alistirirsaniz daha sonra penisle daha kolay orgazm olursunuz. Ayrica boyle tahris de olmaz.

 27. Hocam merhaba adet günüm 1 yada iki gün geçikmisti yani adet günüm yaklaşmsiti ve erkek arkadaşımla sevistik kalçama doğru bosalirken sperminin kalçamdan aşağıya doğru içeri girmiş olmasından hamilelik riskinden korkuyorum ve parmağıyla da vajinama gel git yapmıştı dün eve geldikten sonra bi iki damla kan lekesi vardı ve gecede hafif hafif lekelenme olmuş zorlandigim icin adet mi olmuş olabilirim yoksa zarmi bozulmustur kanama hafif ama tıpkı ilk adet gününde olduğu gibi sizce hamilelik yada kizlik zarı bozulması olmuş mudur?

 28. Hocam geceki hafif lekelerden sonra sabah normal adet oldugum zamanlarda oldugu gibi oldu su an adet kanamam var bu konuda ne diyosunuz?

 29. Hocam merhaba, geçen sene erkek arkadaşımla beraber olduk, ancak daha önce hiç kimseyle bişey yaşamamış olmama rağmen hiç bir acı ve kan gelmedi, oda patlak olduğumu düşündü, ama kimseyle beraber olmadım, ilişkiye girdikten hemen sonra lavaboya gidip kendimi kontrol ettim ne kan vardı ne de bir lekekenme, ilerleyen günlerde de hiç böyle bulgulara rastlamadım, birden çok kez ilişkiye girdik ancak hiç birinde kan veya başka bişey olmadı, bi gün kasıklarım ağırdı tuvalete çıkıp küçük tuvaletimi yapamamıştım oda ilaç içtim geçti hemen, ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

 30. Meraba ben erkek arkadasimla surtunme yoluyla sevisme gbi bsey oldu snra ic camasrmda biraz pembemsi kan rengi vardi kizlik zari bozulmusmudur cnku o renk geldkten snra adetim gelmeye basldi sizce bozulmusmudr

 31. Merhaba , 3 kez ilişkiye girdim son ilişkimde kanama olmadı ama şöyle bir durum var , üçüncü ilişkimde penis boyu çok ufaktı… Buyuk penis girse kanar mı ? Bir de kızlık zarının kilo alıp vermeye ilgili bir daralma veya genişleme imkanı olduğunu düşünüyorum … Umarım doğrudur , yaklaşık 9-10 aydır hiç ilişkiye girmedim . yani sormak istediğim bundan sonraki ilişkimde kanama olur mu teşekkürler

 32. Iyi aksamlar sevgilim askerden geldi gozu donuyor ilk basta sevistik sonra penisi vanjindan biraz iceri girdi ben o sìrada kaçmaya calistim. Kacarken ne kadar girdi görmedim sonrasinda 2 3 damla kan geldi bozulmu$mudur sizce? Ve 2 gun sonra adet oldum

 33. Merhaba ben küçükken bisiklet demirinin üstüne düştüm çok felaket acı geldi ve aşırı derecede kan geldi şuan nişanlıyım ve korkuyorum kızlığım bozulmuş olabilir mi ?

 34. Merhaba mastürbasyon yaparken parmagimin bir kısmını vajinama soktum ve tirnagim da vardı biraz kan geldi fakat bir acıma olmadı sonra da bişey gelmedi kızlık zarina birşey olmuş mudur cevap verirseniz sevinirim.

 35. erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizde tamamen çıplaktık anal yoldan ilişkiye girip erkek arkadaşım bacağıma boşaldı hemen temizlendik fakat benden kan geldi peçeteyi kirletcek kadar 1-2 damla biraz zamam geçtikten sonra tekrar ilişkiye girdik bu sefer vajinadan girmek istedi izin vermedim ama parmağını soktu ben kendimi kastım rahatlatmaya çalıştı ama olmadı baya bi süre parmağı içerde kaldı bir iki sefer de penisiyle baskı uyguladı ve penisinin ucunu bütün vajinamda dolaştırdı bana boşalmadı dışarıya boşaldı ilk ilişkim parmak sokmakla kızlık zarı bozulmus mudur benden kan gelmedi bunun nedeni nedir?

  • Merhaba cnm. Sevgilin parmaginin hepsini mi soktu yoksa parmaginin ucuyla deliginin girisini mi oksadi? Hepsini sokup icinde oynattiysa titrettiyse ya da sok cikar yaptiysa parmaklanmissin demek oluyo. Iyice parmaklaninca kanamadiysa ya zaten onceden bozuktun yani kiz degildin ya da zarin esnek. Penisi vajinaya surtmekle ustunde gezdirmekle bastirmakla zar bozulmaz ama iceri sokmakla bozulur. Ama belki esnektir bundan sonra hic riske atma surttursun arkadan yapin oksat yalat ama vajinanin icine parmak dahil hicbisi sokturma. Ona ilerde kocan sokar.

 36. Merhaba ben 2-3 yıl önce kızlık zarı hakkında bilmediyimde vajinama parmak ve baska nesneler sokmştum zevk alıyordum hoşuma gidoyordu ama hiç kanama ağrı hiss etmemişdim kızlığım bozulurmu? Çok korkuyorum.Lütfen cevaplayın. Teşekkürler.

  • Mrb cnm vajinana bisi sokarak zevk aliyorsan muhtemelen patlaksin cunku ben kizligim bozulduktan sonra bile birkac kere bisiler sokunca zevk degil aci hissettim. zevk almaya vajinam artik iyice acilip alisinca baslamistim

 37. Merhaba bir kac ay oncesinde erkek arkadasim penisini arkadan sokmaya calisti ama hangisine girdi anlayamadim arkadan kan geldi normalmi

 38. Merhaba öncelikle

  ben 4 aylık nişanliyim ve nişanlımla
  İlişkiye girmedim hiç sadece (yalama)
  Hiç bir şekilde kan veya bozulma Yok
  Ve ben sunu merak ediyorum bana göre dudaklar çok dışarda gibi geliyor ve ben bunu merak ediyorum ilk gördügümdede aynı şekilde idi Resim atsam bunu anlamak mümkünmü ?

 39. merhabalar erkek arkadaşımla 4 senedir beraberiz ilişkiye girerken korkarak giriyordum penisini vajinama girdirdi fakat korktugum için geri çekti çok canım yandı 1.2 damla kan geldi sizce bozulmuş mudur

 40. Slm ben niaşnlimin vajinasına penisini sürttüm ve birazda zorladım ve arkasını dönüp kalçasının arkasında boşaldım vajinası siperm oldu hamile kalabilirmi ve bakireliği bozulmüşmüdür

 41. Liseye yeni basladigim donemlerde kizlik zarinin bilincinde degilken merak edip dis fircasinin ucunu vajinama itmistim bir iki cm kadar ucu sadece hic aci falan hossetmedim hemen geride cektim ama yarim saat sonra falan pembemsi bir kan geldi. Kizlik zarima bisey olmusmudur ??

 42. Merhaba ben kendim bakmaya calistim kizlik zarima kizlik zarim normal bir gorunumde yalnizca saga dogru bir yirtik var ve daha once kimse ile cinsel iliskide bulunmadim. Sadece surtunme ile masturbasyon yaptim. Kesinlikle bir cisim yada parmak sokmadim. Sizce kizlik zarim bozulmus mudur ikilemde kaldim.

 43. Merhaba,

  Kızlık zarının yeni mi yoksa eskiden mi bozulduğu anlaşılır mı?
  Yani zarın yakın bir zamanda bozulmuş olduğu yada çok önceki bir zamanda bozulmuş olduğu anlaşılır mı?

 44. merhaba erkek arkadasimla surtunme yoluyla birlikte olduk parmagnida sokmaya çalisti eve geldigimde çamasirimda baya bi kan vardi ve bu kan
  pembe renk deildi kizligim bozulmusmudur gerekirse resimde atmak istiyorum

 45. Merhaba.Ben kızlık zarı için muayene olmaya gittim kadın dogum doktoruna dediginiz gibi dudakları açtı fakat sonra bir yere dokundu baskı uyguladı.Adetliydim adetli olduğum için tam görememiş olup da alttan çekmiş olabilir mi ? Kızlık zarıma dokunmamıştır değil mi ? Adetli olduğum için anlayamadım lütfen yardımcı olun

 46. Ben mastürbasyon yaparken parmağımı soktum hemde defalarca ama hiçbir zaman kan gelmedi acaba kızlığım yok mu çok korkuyorum olmamasından

 47. 13 yaşlarındayken mastürbasyondan bir gün sonra iç çamaşırımda kahverengi bir damla kan gördüm parmağım 2 cm bile girmemiştir kızlık zarıma zarar gelmiş olabilir mi büyüdüm ve çok fazla korkuyorum huzurumu kaçırıyor bu durum.

  • 3 parmak sokabiliyorsan deliğin çok geniş demek hem bozuk hem folloşsun sana sokan erkekler zevk almıcak malesef penisi kavrayamıcaksın boşlukta git gel yapcak sen de muhtemelen vajinal orgazm olmıcaksın. Büyük ve kalın penisli birini bulman lazım yoksa içine girenler sana hep girdi mi içinde miyim diye soracak kavrayış olmadığı için.

 48. Benim sevgilim kiyafetimin ustunden vajina yerine parmaklariyla elledi hani oksadi ozmn adettim ben sonra adet gunumun son donemleriydi az gelmesi lazimdi sevgilim gittikten sonra cok kan geldi ve 2 gun falan vajina icim yandi acaba bozulmusmudur baktim sizin dediginiz sekilde aynayi karsima alip baktim icinde beyaz sıvı gibi birsey var ben ıkındıkça o sivi geliyor bozulmusmuyum sizce lutfen cevap verin

 49. Vajinama bişey sokmadım ama bi şekilde ileri geri hareketler yaptım kan var ama bu adet kanı da olabilir belki emin olamıyorum ama Su an az kan geldi bozulmusmudur

 50. merhabalar kiz arkadasimla ciddi bir uola girecegiz ama ben ondan sadce kizlik zari muanesi istedim nerde yaptira biliriz birde kizlik zari dikilse bile anlasila bilirmi

 51. Merhaba iyi geceler ben sevgilimle seviştik organı vajinamın üstünde git gel yaptı hatta birazcıkta soktu ama ne kan geldi nede acı vardı sizce benim kızlığım bozulmuş mudur? Lütfen cevap verirseniz çok iyi olur

Yorum yapın