İstanbul’da hasta yatağı kiralamak mantıklı mıdır?

hasta-karyolasi-dual-motorlu

Hasta Yatağı Son Derece Önemlidir

Hasta yatakları hastaların, özellikle bir dönem, ya da sürekli olarak yatmak durumunda olan hastaların durumlarının sağlıklı olması bakımından çok önemlidir. Normal bir yatakta sürekli şekilde yatan hasta, giderek sürekli şekilde aynı durumda kalacağından, ağrılar ve sızılar oluşur. Sürekli sabit noktada yatılması yüzünden acı veren yatak yaraları da oluşmaktadır. Klasik hastane yatakları da manuel olduğundan, daha kolay kullanımlı olan süspansiyonlu, kumandalı hasta yataklarının tercih edilmesi çok önemlidir. Bu modeller, hastane ortamında bulunduğu gibi eve de alınabilir. Hasta yatalak değilse, yani bir süre ancak devamlı olarak yatması gerekiyorsa, nekahet döneminde ise hastane yatağı kiralanabilir. İstanbul ve çevresinde, sitemizden, hasta yatağı kiralama İstanbul hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli ve Donanımlı Hasta Yatakları Sitemizden Kiralanabilir

Hasta yatağı kiralama İstanbul hizmetimizi, sitemizden ya da çağrı merkezimizden kolaylıkla öğrenebilir ve kiralama yapabilirsiniz. Gelen talebinizin alınmasından sonra, aynı gün içinde, İstanbul’un her iki yakasına, her yerine teslimat tarafımızdan yapılmaktadır. Personelimiz, kiralanan yatağı sizlere, serum askıları ve hasta yatağının kılıfı ile teslim etmektedir. Son derece uygun olan aylık kiraları hesabımıza ya da elden ödeme ile yapabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Markamız ve sitemiz kapsamında, hasta yatağı kiralama İstanbul kapsamında verdiğimiz yataklarımız son derece kalitelidir. Hastalarımızın sağlığı bizler için de çok önemlidir. Yataklar, üst kısmında hava delikleri olan modellerdir. Hastanın terlemesi önlenir ve teni hava alır. Rahat eder. Elektrikli motorları ile hem baş, hem de ayak kısımlarında çeşitli pozisyonlarda kullanılabilir. Anti bakteriyel malzeme ile imal edilmiştir. Elektrik kesintileri için en pil sistemi bulunmaktadır. Korkulukları olan ve indirip kaldırılabilen özellikte yataklardır. Dört bir yanında serum takılması için özel askılar bulunmaktadır.

 

About Atakan

Ağrısına iyi gelen sağlık platformu editörü. Araştırmacı, girişimci, yazar ve fotoğraf çekmeyi çok seviyor. 4 senedir sağlık üzerine makaleler yazıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.