Kullanım Koşulları

13 Eylül 2017
agrisinaiyigelen.com sitesini kullanan gerçek ve tüzel kişiler aşağıda bulunan kullanım koşullarını kabul etmiş rakamlmaktadır. Kullanım koşullarını tamamen, eksiksiz olarak kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayınız.

agrisinaiyigelen.com sitesinde yer edinen yazı, yorum, resim, grafik veya öteki içerikler ne olursa olsun herhangi bir rahatsızlık veya şahıs için teşhis, tedavi, tanı yahut tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Internet sitemizden alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. agrisinaiyigelen.com, sitemizde bulunan bir bilgi, resim, yorum veya grafik sebebiyle oluşan risklerden, doğabilecek olası şikayet ve sorunlardan sorumlu değildir.

Kullanıcı tüm bu detayları iyi mi kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisindedir. agrisinaiyigelen.com’da bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları kullanıcıya aittir ve kullanıcı kullanım koşullarını okuyarak sitenin bilgilendirme amaçlı yayın yapmış olduğunı, site’de bulunan bilgilerin tıbbi bir tavsiye taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir rahatsızlığınız var ise size en müsait tedavinin belirlenebilmesi için ne olursa olsun bir doktora gitmeli ve profesyonel tedavi periyodunu başlatmalsıcaklıknız. Acele bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulması halinde veya sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acele durumda, hemen yetkili uzman bir doktor yada sağlık kurumu ile irtibata geçilmeli veya “112” acil yardım hattı aranmalıdır.

Sitemizde yer edinen ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu makalelerin, yorumların ve fotoğrafların içeriğinden görevli değildir. Bu yorumlara göre davranmak kişinin kendi sorumluluğundadır. Ara sıra bu yorumlar reklam gayelı, yanıltıcı olabilir. Bu nedenle bu yorumlara gore hareket etmeden önce ustalaşmış bir sıhhat uzmanından öneri almalısınız.

Sitemizde bir malumat paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir mahzur olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Internet sitemizden verilen bağlantılarla alakalı yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz görevli değildir. Yorumlara eklenen rabıtalar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi mesuldür.

Sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir. Lütfen burada yazılan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir esenlik sorununuz olduğunda bir doktora ya da en yakın sıhhat müesseseuna gidin.
Yorum Yapılmamış