Kullanım Koşulları

13 Eylül 2017

http://www.agrisinaiyigelen.com olarak kısaca agrisinaiyigelen.com’a hoş geldiniz. Şuan okuduğunuz metin web siteminizin kullanım koşulları metnidir.

agrisinaiyigelen.com web sitesini kullandığınız taktirde web sitemizde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmesi gibi kavramları okuyup – anlayıp – onaylayıp – idrak edip – kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bahsedilen gerekli bilgiler web sitemizin üst sol kısmında gerekli konu başlıkları ile yer almaktadır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

  1. agrisinaiyigelen.com bir web sitesidir. agrisinaiyigelen.com web sitesinde yer alan bilgilerin / paylaşımların / makalelerin/ yazıların yada web sitesine ait herhangi bir sorumluluk taşıyan unsurun izinsiz bir şekilde paylaşılması, çoğaltılması yada farklı mecralarda yayımlanması yasaktır. Bu tür bir durumda gerekli uyarılar yapılarak gerekli takip süreci resmi olarak başlayacaktır.
  2. agrisinaiyigelen.com web sitesinde yer alan bilgiler hiç bir kullanıcıya yada hiç bir kimseye taahhüd, söz verme, argo tabir yada farklı tabirler ile garantileme, kesin gibi kavramlar baz alınarak umut verme gibi unsurlar içermemektedir ve bu tür unsurların bahsi kesinlikle geçmemektedir. agrisinaiyigelen.com internet mecralarında, çeşitli dergi ve yayım organlarında yer almış bilgilerden, bilgi edinilerek / derlenerek özgün bir şekilde yayımlanmış bilgilerden oluşmaktadır.
  3. agrisinaiyigelen.com ziyaretçileri için web sitesi hakkında yada yayımlanan içerikler hakkında fikirlerini, düşüncelerini, sorularını sorabilmeleri için yada herhangi bir görüş belirtmek, bilgilenmek yada kendi adlarına bilgilendirmek amacı ile yorum paneli, iletişim kısmı ve soru cevap alanı oluşturulmuştur. agrisinaiyigelen.com yapılan yorumlardan yada yorumlar arası diyaloglardan yada bu tür benzeri unsurlardan sorumlu değildir. Yapılan yorumların tamamı çeşitli kontrollerden geçerek onaylanmaktadır.
  4. agrisinaiyigelen.com temelde bir bilgi paylaşım web sitesidir. Bu nedenle temelde bu şekilde baz alınmaktadır fakat agrisinaiyigelen.com sahipleri istediği taktirde herhangi bir uyarı yapmadan web sitesini kapatabilir, değiştirebilir, içeriklerde değişikliğe gidebilir. Bu tür uygulamalarda agrisinaiyigelen.com tüm haklarını gizli tutmaktadır.
  5. agrisinaiyigelen.com ziyaretçileri web sitesinde yer alan görsel, bilgi yada benzeri detaylardan rahatsızlık duyabilir yada etkilenebilir fakat bu tür durumlar agrisinaiyigelen.com web sitesini etkilememekte ve bağlamamaktadır. Web sitesi ziyaretçileri bu tür unsurlarda onlara sunulan içeriği okumakta yada okumamakta özgürdür ve kendi iradelerince bu okuyup okumama, ilgilenip, ilgilenmeme gibi kararları alıp verebilir.
  6. agrisinaiyigelen.com da yer alan sağlık bilgilerine dayanarak lütfen kendinize yada bir yakınınıza yada herhangi bir kişiye hastalık teşhisi, tanı yada tedavi teşhisi koymayınız. Burada yer alan bilgiler yalnızca bilgi paylaşım amacı taşımaktadır. Yaşadığınız sağlıksal yada benzeri problemlerde lütfen size en yakın acil servise yada tıbbi servise müracaat ediniz. Web sitemizde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amacındadır ve aksi bir amaç taşımamakta ve her ne olursa olsun iddia etmemektedir.
  7. agrisinaiyigelen.com’da yer alan kullanım koşulları, gizlilik politikaları gibi kurallara ve şartlara uyulmadığı taktirde gelişen sonuçlardan her ne olursa olsun, her ne şart altında olursa olsun agrisinaiyigelen.com sorumlu değildir. Site ziyaretçilerine gerekli bilgiler, gerekli şartlar altında sunulmuştur.
  8. agrisinaiyigelen.com web sitesi Türkiye Cumhuriyeti içerisinde var olan her kavram gibi yasalar tarafından korunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına yada Türkiye Cumhuriyeti yasaları hakkında / içeriğinde gerçekleşecek olumsuz – negatif durumlarda taraflar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır.
  9. agrisinaiyigelen.com hakkındaki tüm bilgileri gizli tutmaktadır.

 

Saygılarımızla,

agrisinaiyigelen.com yönetimi.

Yorum Yapılmamış