ALO 182 Aranmıyor | MHRS Randevu Sistemi

Bilindiği gibi ALO 182 MHRS Hastane Randevu Sistemi günümüzde en sık kullanılan hastaneden randevu alma sistemlerinden biri fakat son dönemlerde ALO 182’yi aramaya çalışan kişiler ya başarısızlıkla karşılaşıyor ya da herhangi bir cevap alamadan ‘’hat düşmeme’’ problemiyle karşılaşıyor.

Sizler için ALO 182 Çalmıyor ya da ALO 182 aranmıyor problemini araştırdık ve hastaneden randevu alma yöntemlerini hazırladık.

Yakın tarihten itibaren ALO 182 Neden aranamıyor ya da ALO 182 aranmıyor sorusunun genel olarak aslında mevcut olan tek nedeni ne yazık ki yoğunluk. Ne yazık ki diyoruz çünkü ALO 182 yolu ile hastaneleri arayan bir çok kişi bulunmakta.

Keşke diyoruz insanlar hep sağlıklı hayatlar ile yaşamlarına devam etseler de bu tür problemler olmasa.

mhrs alo 182 neden aranmıyor

mhrs alo 182 neden aranmıyor

ALO 182 Neden Aranmıyor?

ALO 182 bilindiği gibi sağlık bakanlığının oluşturduğu bir çağrı merkezidir. Genellikle son dönemlerde meydana gelen yoğunluktan dolayı telefonlarda hattın düşme problemi ya da çalmama problemi meydana gelebiliyor. Birkaç kere arka arkaya denendikten sonra ALO 182’de arama yolu ile istenilen hastaneden randevu alınabiliyor.

Fakat daha önce de bahsettiğimiz gibi genel olarak hatlar özellikle akşam saatlerinde oldukça yoğun oluyor.

ALO 182 MHRS Hastane Randevu Sistemiyle nasıl sıra alınır?

Hastaneden randevu alabilmek için tek yol ALO 182 değil. Bilindiği gibi E-devlet bilgilerinizi kullanarak sağlık bakanlığının oluşturduğu MHRS Hastane Randevu sisteminden interneti kullanarak Online Randevu alabilirsiniz.

Hatta daha detaylı bir şekilde hangi doktorların görev yaptığı, hangi doktorlardan hangi saatler arasında randevu alabileceğiniz gibi detaylı bilgilere erişebilir ve seçim yapabilirsiniz.

MHRS Hastane Randevu Sistemi Nasıl Kullanılır?

MHRS Hastane Randevu Sistemini kullanabilmeniz için 3 farklı yöntem mevcuttur bunun için https://www.hastanerandevu.gov.tr adresini ya da  https://www.mhrs.gov.tr daha akıllı telefonunuzdan MHRS Mobil uygulamasını indirerek T.C Kimlik numaranız ve gerekli bilgileriniz ile sıra alabilir ve detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

T.C kimlik numarasının dışında ise aldığınız E-Devlet şifreleriniz ile yine belirtilen adreslerden online olarak hastanelerden sıra alma işlemlerini tamamlayabilir ya da yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.

 

One Response

  1. Alperen yıldırım 17 Ocak 2018

Leave a Reply