Elektronik sigara sepetiyle sigarayı bırakmanız kolaylaşsın.

Yeni nesil elektronik sigara sisteminin en eski sitelerinden biri olana elektronik sigara sepeti online alışveriş sitesi bir süre kapalı kalmış ara vermiştir satışa ama şimdi muhteşem bir şekilde sektöre dönmüştür.

Avrupa kalitesinde en uygun fiyatlı ve %100 orijinal ürünleri stoktan kargoya şekil de Türkiye’nin her yerinden 24 saatte teslim alabilirsiniz.

Elektronik sigara ile sigarayı bırakmak çok kolaydır ve kesinlikle ateşli sigara kadar zararlı değildir. Esigara likitlerinin içinde vg pg ve aroma vardır. Elektronik sigaranız bunu ısıtarak buharlaştırır ve su buharı yapar. Avrupa’da ve Amerika’da en bilinen ve en çok kullanılan sigara bırakma yöntemi kesinlikle elektronik sigaradır.

 

Dünyanın en çok bilinen satılan ve kaliteli ürünlerini Avrupa’dan direkt kendimiz ithal ettiğimiz için fiyatlarımız çok uygundur. Elektronik sigara kullanmak çok kolaydır aslında. 2 parçadan oluşur pil ve atomizerdir bu parçalar. Türkiye de en çok bilinen ve terçih edilen modeller stoklarımızdadır. Hadi artık sen de sigarayı bırak ve yeni bir elektronik sigara sipariş et.

Elektronik sigara ile nasıl sigarayı bırakırsınız?

Canınız her sigara çektiğinde elektronik sigara ile bu sigara içme hissini bastırırsınız ve zamanla sigaranın tadını yavaş yavaş unutmaya başlarsınız. Elektronik sigaranın vücuttaki tüm organlara zararı %99 gibi bir oranla indirgenmiştir. Yani elektronik sigara vücudunuza ve sağlığınıza zararlı değildir.

Bu nedenle Esigara tüketimini arttırmak daha mantıklıdır. Öte yandan Esigara tüketmek ağzınızda kokuya neden olmaz ve vücudunuza kötü bir koku şeklinde sinmez. Birbirinden özel aromalarıyla dumana tat veren Esigaralar ile sizde normal sigaralardan tiksineceksiniz ve zamanla Esigara modellerine yöneleceksiniz.

Elektronik sigara, akciğerleri tahriş etmez ve vücudun kan akış hızını etkilemez. Ayrıca dişlere de sarı bir görüntü vermez. Diş bakımına düşkün kişiler için elektronik sigaralar kesinlikle vazgeçilmez alternatif yöntem olacaktır. Dişlerin doğal beyazlığına etki etmeyen Esigaralar ile sigaranın “asıl” tadına gönlünüzce varabileceksiniz.

3-6 hafta gibi bir sürede sigarayı bırakmak ve daha sağlıklı bir hayata adapte olmak için sizde elektronik sigaraları tercih edin. Hayatınızı nikotinin zehirli kokusuna teslim etmeyin.

Yarın yeni bir gün ve nefes almayı doyasıya yaşayın.

www.elektroniksigarasepeti.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.