Karın germe ve HydraFacial Nişantaşı’nda

Karın germe ve HydraFacial Nişantaşı’nda

Karın germe operasyonu özellikle doğum yapan kadınların ya da aşırı kilo alıp veren kişilerin tercih ettiği bir yöntem oluyor. Sönük duran ve fazla derilerin ortaya çıkmasını sağlayan bu durumlar maalesef kişilerde görüntü olarak rahatsızlık veriyor. Sizler de daha gergin ve düz bir karın istiyorsanız karın germe operasyonu ile bu sorunu geride bırakabilirsiniz. Karın germe Nişantaşı kliniğinde hizmet veren Quartz Clinique ile artık karın operasyonunuzu başarılı ellere teslim edebileceksiniz.

Ameliyat sonrası iyileşme süreci

Karın germe Nişantaşı kliniğinde yapılan ameliyat sonrası iyileşmesürecihakkında zaten bilgilendiriliyor olacaksınız. Yapılacak uygulama ortalama olarak 3 ya da 4 saat arasında sürebilmektedir. İşlem sonrası bir gece hastanede kalır ve sonra taburcu edilebilir. Hastalardan bu süreçte korse giymeler istenecektir. Ortalama bir ay boyunca korse giymeniz çok daha etkili sonuç almanızı sağlıyor olacak. Hastada oluşan ağrılara doktoru bir ağrı kesici yazacak ve kolaylıkla kontrol altına alınabilecektir.

Karın germe ve HydraFacial Nişantaşı’nda
Karın germe Nişantaşı kliniğinde yapılan karın germe ameliyatı kişilerin oldukça memnun kalacağı sonuçları doğuruyor. Ameliyat sonrası hatsa 3 hafta sonra artık kendini çok daha iyi hissetmeye başlayacak ama tam olarak iyileşmesi bir ayı bulabilir. Doktorunuz ilk 1 yıl hamile kalmanın risklerini de sizlere aktaracak ve bu süreçte dikkatli olmanızı tembihleyecektir. Bu sebeple yakın zamanda eğer bir gebelik planlıyorsanız bu ameliyat sizin için uygun değildir. Doğum sonrası yaptırarak var olan şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.

Mini karın germe nedir?

Mini karın germe ise göbek deliği altından bir sarkma şikâyeti olanlar için yapılan tekniktir. Bu operasyon ortalama 1 ya da 2 saat aralığında sürecek ve tam karına göre daha kolay bir uygulamadır. Burada önemli olan hastanın neye ihtiyacı olduğudur. Eğer doktorunuz sadece alt karın bölgenizde sorun oluğunu görüyorsa bu yöntemi uygulanabilir. Burada göbek deliği yer değiştirmez. Sadece göbek deliğinden itibaren gerginleştirerek yer kaydırılır.

HydraFacial Nişantaşı kliniği

Klinikte sadece ameliyatlı estetikler yok. Bunun yanı sıra güzelliğiniz için sunulan birçok yeni uygulamada karşınıza çıkıyor olacak. HydraFacial Nişantaşı kliniğinde son aylarda en çok yapılan tekniklerden biri. Hem derinlemesine bir cilt tedavisi yaptırıyor hem de var olan sorunlardan kurtuluyorsunuz. Daha bakımlı, daha canlı ve ışıl ışıl parlayan bir cilt istiyorsanız o halde bu uygulama tam aradığınız adım olacaktır.

HydraFacial nelere etki eder

HydraFacial Nişantaşı kliniğinde yapılan bu işlem ile öncelikli olarak derinlemesine bir cilt bakımı yaptırmış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra var olan siyah noktalarda temizlenecek ve cilt tertemiz bir şekilde ortaya çıkacaktır. Var olan ince kırışıklıklar için, cildin sebum düzeyinin dengelenmesi, tıkalı gözeneklerin açılması, cildin tonunda oluşan eşitsizlikler ve cildin sıkılaşmasına da etki etmektedir. Yani tek bir uygulama ile birçok etkili sonucu almış oluyorsunuz.

karın gerdirme ameliyatı
HydraFacial Nişantaşı aşamaları nelerdir

HydraFacial Nişantaşı kliniğinde yapılacak uygulamanın ilk aşaması cildi temizlemek ve peeling yapmak oluyor. Sonrasında ise kişiye özel serum hazırlanıyor. Bir sonra ki aşama olan nemlendirme, Led terapi ile devam ediyor. Kısaca tam randımanlı bir sonuç almak için cildiniz için gerekli olan tüm adımlar tamamlanıyor. Üstelik herhangi bir acı duymadan oldukça konforlu bir şekilde bakımınızı yaptırabilirsiniz. Nişantaşı kliniği olan Quartzclinique ile sizler hem ameliyatlı, hem de ameliyatsız birçok çözüme ulaşabilirsiniz. Özellikle konu güzelliğiniz ise mutlaka doğru ve güvenilir adresleri seçerek önlemlerinizi almalısınız.

Leave a Reply