Lazer Epilasyon Ağrısına Ne İyi Gelir?

Günümüzün en yaygın kullanılan ve istenmeyen tüylerde oldukça etkili sonuçlar veren lazer epilasyon işlemi gerek kadın gerekse de erkekler için bazen acı verici olabiliyor. Cildin lazer ışınlarına olan hassasiyeti, yanlış cihaz seçimi ve uygulama sıklığındaki hatalar beraberinde cilt üzerinde hasarlara neden olabiliyor. Bir çok insan sırf bu nedenle lazer epilasyon yaptırmayı tercih etmiyor, biz bugünkü yazımızda lazer epilasyon öncesinde kullanabileceğiniz, ağrı ve acılarınızı büyük ölçüde azaltacak emla krem hakkında geniş bilgiler vereceğiz ama öncesinde lazer epilasyon nedir? İnsanlar tüylerinden kurtulmada neden lazer epilasyonu tercih ediyor bunlardan bahsedelim.

Vücutta çıkan ve özellikle kadınları ciddi anlamda rahatsız eden tüylerin yok edilmesi için uygulanan lazer epilasyon seansları isminden de anlaşılacağı gibi ilgili bölgelere lazer ile yakma işleminin yapılması ile gerçekleşiyor. Her cilt yapısına ve tüyün sıklığına/rengine göre farklı lazer epilasyon cihazları bulunmaktadır. Profesyonel estetik merkezleri müşterilerine bu işlemi yapmadan önce bir kaç küçük test yaparak cildin hassasiyet seviyesini ölçse de bazı kişilerde buzlu lazer kullanılıyor olsa bile ağrı ve yanma hissi yaşanmaktadır, işte bu tip durumlarla karşılaşan kişilere emla kremi öneriyoruz. Peki emla krem ne işe yarıyor? Hangi alanlara emla krem kullanılır? Bu soruların cevabı ve çok daha fazlasını BURAYA tıklayıp ulaşabilirsiniz, yazımızın devamında emla krem hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, emla kremin kullanıldığı diğer alanları da öğrenebilirsiniz.

Emla Krem Nedir?

AstraZeneca firması tarafından üretilen ve lokal anestezi olarak etki eden ürün ağda, lazer epilasyon gibi cilde uygulanan işlemlerin ağrısını azaltmak için tüm dünyada aktif bir şekilde kullanılmaktadır. İşlem yapılan bölgeye ince bir tabaka halinde sürüp kısa süre bekletin (ortalama 10 dk) ardından o bölgenin hafif bir şekilde uyuştuğunu hissettiğiniz anda kremin etkili olduğunu anlayabilirsiniz.

Emla Krem Hangi İşlemler Öncesinde Kullanılır?

  • Lazer epilasyon
  • Dövme
  • Ağda

Emla Krem Fiyatı

Emla kremin satışı sadece eczaneler tarafından yapılmakta olup ortalama satış fiyatı 57 TL’dir. Bir çok forumda bu ücretin oldukça yüksek olduğu ve yurt dışında daha uygun fiyatlara satıldığı belirtilmiştir.

Hazırlanan bu makale Pembe Sihir ‘ürün tanıtımı‘ kategorisinden esinlenerek yapılmış olup daha fazla bilgi almak için www.pembesihir.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.