Ağrısına iyi gelen konulu sağlık bilgi platformu

Agrisinaiyigelen.com sağlık sektöründeki internet sitelerinin artık güncellenmiyor ve yenilikçi yöntemler taşımamış olduğunu görmüş, buna ithafen hayata geçirilmiş bir projedir. Sağlık sitesi projemizin genel ayağını “güncel içerikler” oluşturmaktadır.

Bugün internette baş ağrısı nasıl geçer diye arama yapan bir kullanıcı ulaştığı internet sitelerinden verim alamamakta ve bu yüzden sorununa çözüm bulamamaktadır. Sitemiz kullanıcılara nokta atışı çözüm önerileri sunmak amacıyla bu sağlık platformunu oluşturduk.

Özgün içeriklerle harmanlanmış web sitemiz improve inc adı altıyla kullanıcılara sunulmuş bir sitedir. İmprove inc’i hayata geçirmek adına çalışmalarımız başlatılmış ve süreç planlamaları yapılmıştır.

Sizlere bu mecrada internette var olan sayılı sağlık kuruluşlarının ve dünya çapında önemli noktalarda yer alan makaleleri, bilgileri anlaşılabilir, okunabilir ve daha kolay bir şekilde sunmak istedik.

Bir çok hastalık ve türü hakkında bilgilerin yer aldığı platformumuz tüm ziyaretçilerimizin rahatlıkla kullanımı için her gün güncel tutulmaktadır. İçeriklerimiz sürekli güncellenmektedir ve takip edilmektedir.

Doğru kaynak doğru bilgi prensibi

Her zaman, internetin bilgi çöplüğünden sıyrılıp gerçek kullanıcılarımıza gerçek bilgiler vermeyi hedefliyoruz. Kullanıcılarımıza doğru bilgi vermek için agrisinaiyigelen.com olarak alanında uzman doktorlar ile görüşmelere gidip onlar ile röportaj sağlıyoruz.

Bu röportajlarda elde edilen özgün içerikleri sitemize özenle giriyoruz. İnternet kullanıcılarını taş devrinden kalma bilgilerden arındırmak ve bu yolda ilerlemek için çalışmalar yürütüyoruz. Oluşum sürecinden sonra Public Relations çalışmalarımız adı altında sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştireceğiz.

Bunun dışında süreçlerimizin bir kısmını da yurtdışı gezileri oluşturuyor. Bu gezilerde web sitemizin adı ile alanında uzman doktorlar ile görüşüp bilgilerini kullanıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz.

Günümüz internet dünyasında bir çok bilgi, bir çok farklı şekilde bulunmaktadır fakat www.agrisinaiyigelen.com sizlere tüm bu bulunan, bir çok sağlık kuruluşunun onayladığı bilgileri yararınıza olacak şekilde sunmaktadır. Misyonumuz ve vizyonumuz sizlere tamamen yardımcı olmaktır.

Ağrısına iyi gelen subdomain projesi

agrisinaiyigelen.com ile uygun subdomainler üretmeyi planlıyor ve bunların bir çoğunu gerçekleştiriyoruz.
Subdomainlerimiz bu projemizin yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Subdomainler ile çıktığımız bu yolda büyük ilerlemeler katetmeyi planlıyoruz.

İlerleyen zamanlarda subdomain kollarımız ayrılacak ve hepsi bir ağacın dallarını oluşturacak. Nasıl eyalet sistemiyle yönetilen ülkeler varsa sağlık sitemizde aynı sistematik süreçlerde yönetilecek.

Her türlü İletişim ve önerileriniz için lütfen ulaşınız ;

iletisim[at]agrisinaiyigelen.com