Popüler Çizgi Film Kahramanları

Popüler Çizgi Film Kahramanları

Değişen her şey gibi çizgi filmler ve çizgi film kahramanları da zamanla eskiyorlar ve yerini yenileri alıyor.Eskiden popüler olan Warner Bros çizgi filmleri Bugs Bunny,Tazmanya Canavarı gibi yapımlar eskisi kadar ilgi çekmiyorlar.

Özellikle çocuklar kolay sıkılıp yeni eğlenceler arıyorlar.Bunun farkında olan çizgi film şirketleri de sürekli olarak yeni çizgi filmler ve yeni karakterler yapıyorlar.İnternetin her eve girmesiyle sadece çizgi filmler değil bu karakterlerin oyunları da aynı şirket veya diğer şirketler tarafından yapılıyor.Hayranı oldukları karakterleri oyunda yönetebilmek çocuklar için çok eğlenceli ve ilgi çekici oluyor.Bu konuda iki dev isim Cartoon Network ve Nickelodeon önde geliyor.Her iki şirkette çizgi filmlerine oyunlar çıkarma konusunda çok iyiler.
Türkiye’de ise özellikle Gumball,My Little Pony ve sular altında yaşayan Sünger Bob oyunları çocuklar tarafından çok rağbet görüyorlar.

Her çizgi film kategorisi için adres veremeyiz belki ama, Kahramanoyunlari.com adresinde Gumball oyunları ve My Little Pony oyunları kategorisinden en güncel Gumball ve MLP oyunlarını takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.