*agrisinaiyigelen.com’ la reklamlarınız güvende!*

Web sitemiz de bir ilki gerçekleştirerek daha sağlık bir platform oluşturmak amacıyla reklamlarınızı ‘’Reklam Sözleşmesi**’’ ile güvene alarak bir sorunu daha ortadan kaldırıyoruz. Reklam sözleşmemiz iki tarafında daha olumlu sonuçlar alabilmesi itibariyle hazırlanmış ve iki tarafında onayına sunulan bir uygulamadır.

Reklam kurallarımız;

 1. Sağlık sitemiz ziyaretçilerine reklam sunabilmek amacıyla birden fazla paket bulunmaktadır. Kişilerin paket detayları hakkında bilgi alabilmesi için web sitenin iletişim kısmından iletişime geçmesi gerekmektedir.
 2. Bu sitede reklam uygulamaları olarak genel bir bilgi itibariyle web sitenin çeşitli alanları kullanılmaktadır. Bu alanlara karar verilmesi iki tarafında onayıyla gerçekleşmektedir. İki taraf olarak belirtilen şahıslar; agrisinaiyigelen.com yönetimi ve reklam sahibidir.
 3. Sunulan reklamlar T.C yasalarına aykırı olmamak zorundadır. Sunulan reklamlar T.C yasalarına aykırı, terör, suça teşvik, dolandırıcı ya da yasa dışı hizmet, illegal olarak adlandırılan vukuatları içermemesi gerekmektedir.
 4. Sunulan reklamlarda ‘’link yönlendirme’’ , ‘’sayfa yönlendirme’’ gibi çeşitli hizmetler kullanılabilmektedir. Kullanılan hizmetlerde; ‘’sayfa yönlendirme’’ , ‘’link yönlendirme’’ gibi hizmetlerin sonucunda yönlendirilen sayfalarda ki bilgilerden ya da kullanıcı sözleşmesinden ya da herhangi bir problemden yönetim sorumlu değildir. Site yönetimi sunduğu reklam hakkında çeşitli araştırmalar yaparak reklam hizmetini, web platformunda yayınlamayı kabul etmektedir. Fakat sunulmak istenen reklam hakkında yapılan araştırmalar 3. Sahışlara paylaşılmamak amacı ile agrisinaiyigelen.com’da saklı kalmaktadır. Bu hizmetin sebebi web sitesi kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla yapılmaktadır. Aksi bir durum söz konusu değildir ve olamaz. Her birey istediği hizmeti almakta özgürdür ve sitemiz bu kararlara herhangi bir olumlu ya da olumsuz etki sunmamaktadır. Yalnızca gerekli şartlara bağlı reklam hizmetini yerine getirmekte ve herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. agrisinaiyigelen.com’da web site kullanıcılarına sunulmak istenen reklam, site yönetimi tarafından reklam sahibinin bilgisi eşliğinde gerekli Seo gibi web ayarlamaları yapılarak yayımlanabilir. Bunun sebebi web platformlarının Google dostu olmasını sağlamak ve daha sağlıklı bir platform haline getirebilmek içindir.
 6. Bu mecrada yayımlanan reklamlar, reklam sahiplerinin bilgisi dahilinde reklam şartlarını taşımadığı belirlenirse düzenlenebilir.
 7. agrisinaiyigelen.com’da yayımlanması kararlaştırılan ‘’2. Bir web sitesi, Tanıtım Yazısı / 2. Bir web sitesi Reklam Yazısı’’ hizmetinde herhangi bir kopya içeriğe, çalıntı içeriğe rastlanması durumunda veyahut yazının daha sonra başka bir web sitesinde yayımlanmasının agrisinaiyigelen.com aleyhine olacağı kararına varılırsa, ilgili yazı hakkında ‘’index kaldırma’’, ‘’içerik kaldırma’’ gibi işlemler uygulanabilir. Bu tür işlemlerinin uygulanma sebebi agrisinaiyigelen.com’da yayımlanan bir yazının, aynısının farklı bir platformda yayımlanmasının Google tarafından ‘’spam’’ olarak kabul edileceği, içeriğin yayımlandığı platformların, reklam içeriğinin ve agrisinaiyigelen.com’un aleyhine olacağı içindir. Bu durumda ücret iadesi yapılmayacaktır.
 8. Genel bilgi itibariyle belirtilmelidir ki, yayımlanan reklamlardan agrisinaiyigelen.com sorumlu değildir.
 9. agrisinaiyigelen.com’un reklam hizmetinden yararlanmak isteyen şahıslar, bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
 10. Sitenin reklam hizmetinden yararlanmak isteyen şahıslar, agrisinaiyigelen.com’da reklam yayımlama hizmetini kendi özgür iradeleri ile kabul ettikleri beyan ederler. Dolayısıyla websitesinin çökmesi, sunucu ile bağlantı problemleri yaşaması, herhangi bir web saldırısına uğraması gibi problemlerde yönetim sorumluluk kabul etmemektedir. Bu tür durumlarda reklam hizmeti sunmak isteyen birey ile gerekli iletişim adresinden iletişime geçilerek, gerekli bilgiler sunulacaktır.
 11. agrisinaiyigelen.com ‘’reklam sözleşmesi’’ kuralları herhangi bir sorun nedeni ile ya da herhangi bir sorun meydana gelmeden güncellenebilir, değişebilir.
 12. Yayınlanan tüm reklamların link çıkışlarında kullanılacak etiket nofollow olarak ayarlanacaktır.
 13. agrisinaiyigelen.com’un reklam sözleşmesinin hazırlanmasının ve gerekli prosedürlerin yazılmasının sebebi her iki tarafında lehine olması, bir çok soru işaretinin ortadan kalkması amacı ile iki tarafı da güvene almak amacı ile hazırlanmıştır.
 14. Reklam sözleşmesi hakkında tüm sorunlar, bilgiler ve herhangi bir iletişim için lütfen web sitemizin iletişim kısmından bizimle iletişime geçiniz.
 15. Reklam hizmeti yayımlanmadan önce gerekli tüm detaylar konuşulmalıdır. Aksi halde sözleşme direk geçerli kabul edilecektir.

‘’Reklam sözleşmesi**’’ olarak belirtilen agrisinaiyigelen.com’da yayımlanacak reklamların hangi kurallara tabi tutulduğunu, reklam sınırlamalarını, reklam ya da reklam sahibinden kaynaklı doğabilecek problemleri ortadan kaldırmak amacı ile hazırlanmıştır.

‘’Reklamlarınız güvende*’’ olarak belirtilen kavram, slogan amacı ile kullanılmıştır.